مراحل برند سازی با فکر برتر

یکی از مسائل مهم و تاثیر گذار روی متقاضیان امور ثبتی برای انتخاب ثبت شرکت فکر برتر ،  انجام امور کارفرمایان از صفر تا صد می باشد. از اولین مرحله تاسیس یک شرکت یا کسب و کار تا آخرین مراحل برند سازی همراه شما هستیم.

اصول برندسازی

  1. اولین گام، تعریف یک برند مناسب است که شامل انتخاب اسم بر اساس قوانین و رعایت استانداردها و هنجارهای اجتماعی که مردم یا مشتریان آن را بسرعت بپذیرند.
  2. استعلام آنلاین برند انتخابی
  3. طراحی یک لوگو یا علامت ساده طوری که در ذهن افراد ماندگاری داشته باشد.
  4. در صورتی که برند ثبت نشده بود ثبت برند یا ثبت نام و علامت تجاری به درستی و بدون فوت وقت  انجام دهید.
  5. بعد از ثبت برند باید  هویت سازمانی اعم از رنگ و طرح پیشنهادی برای  فاکتر پاکت کارت ویزیت لیوان تیشرت ببر تابلو جاسوئیچی  و...خود را تعریف نمائید.
  6. بعد انتخاب نحوه تبلیغات که این مرحله بعد از ثبت برند مهم ترین مرحله بشومار می آید.

سالیان گذشته مرسوم بود که کسب و کارهای جدید که هنوز رونقی نگرفته بودند با استفاده از تراکت ، نصب برچسب ، در نظر گرفتن تخفیف به مناسبت افتتاح و .... خود را به متقاضیان و مشتریان معرفی می نمودند.

تجربه ی سالها کار در زمینه امور تبلیغاتی توسط کارشناسان موسسه حقوقی فکر برتر به مشتریان ثابت نموده است که برای رقابت و پا به عرصه برند شدن باید از پوسته ی سنتی سابق دل کنده و پیش بسوی تبلیغات تاثیر گذار اما کم هزینه رفت.

کارشناسان فکر برتر بسته به نیاز متقاضیان و نوع شرکت یا کسب و کار کمپین های تبلیغاتی متفاوتی پیشنهاد می دهند.

مثل طراحی سایت ، طراحی بیلبورد، ساخت تیزر تبلیغاتی مورد استفاده در مترو و ...

در واقع با ایجاد یک بستر تبلیغاتی مناسب در دنیای مجازی با روش های روز دنیا شما را به سمت برند شدن هدایت می کنند.

لازم به ذکر است که  تولید کننده یا صاحبان کسب کار  باید با ارائه محصولات با کیفیت عالی تضمین کننده آینده کاری و تبلیغات خود باشند. در این صورت در دراز مدت مشتریان خود را حفظ نموده و باعث جذب مشتریان بیشتر نیز می شوند.

  

به اشتراک گذاری مطالب