انجام امور ثبتی در سه مرحله
  • 0نظر
  • 5974

برای انجام تمام امور ثبتی با موسسه حقوقی فکر برتر سه مرحله را باید طی نمایید. ابتدا دریافت مشاوره برای راهنمای در زمینه امور ثبتی شما ، سپس قرار گرفتن پرونده ثبتی شما در مرحله کارشناسی و در نهایت پی گیری امور ثبتی توسط نیروهای باتجربه و مجرب موسسه حقوقی فکر برتر

 

انجام امور ثبتی با ثبت شرکت فکر برتر

مرحه اول : دریافت مشاوره برای راهنمای در زمینه امور ثبتی شما ، سپس قرار گرفتن پرونده ثبتی شما در مرحله کارشناسی و در نهایت پی گیری امور ثبتی توسط نیروهای باتجربه و مجرب موسسه حقوقی فکر برتر در این مرحله مشاورین ثبت فکر برتر بصورت تلفنی از نوع تجارت شما آگاه خواهند شد و اهداف شما را بررسی خواهند کرد و مشاوره کاملی در مورد نحوه کار به شما خواهند داد. در این مرحله شما می توانید سوالات خود را بپرسید و هرگونه ابهام در مورد کار ثبتی خود دارید پاسخ خود را دریافت کنید. مشاورین ما بهترین راه را به شما پیشنهاد خواهند داد.

مرحله دوم : در این مرحله کارشناس مجرب فکر برتر طبق هماهنگی های شما با مشاورین، جهت عقد قرارداد در محل موسسه و یا در آدرس شما حاضر می شود و با توجه به اهداف تجاری شما، روند امور ثبتی را آغاز می کنند. این برنامه ریزی ها همگی بر اساس نیازها و اهداف شما انجام می شوند تا شما با کم ترین هزینه و در کوتاه ترین زمان امور ثبتی خود را انجام دهید.

مرحله سوم : در این مرحله دپارتمان اداری فکر برتر قرارداد منعقد شده با شما بررسی می کنند و در صورت لزوم با هماهنگی تلفنی با شما تغییراتی را در آن ها انجام می دهند. به این ترتیب روند کار ثبتی شما به طور رسمی آغاز می شود و پس از اتمام کار، مدارک مربوطه به دست شما خواهد رسید. ضمنا مشاوره رایگان و پشتیبانی ما پس از اتمام کار نیز دائما در اختیار شما خواهد بود.

 تمام امور ثبتی شما اعم از ثبت شرکت  ، ثبت برند در موسسه حقوقی فکر برتر به صورت کاملا تخصصی و در سریع ترین زمان ممکن انجام می گردد،برای کسب مشاوره رایگان و تخصصی در زمینه ثبت شرکت می توانید در ساعات اداری با کارشناسان حقوقی ثبت فکر برتر تماس حاصل فرمایید. تلفن تماس : 02142143

ارسال نظر