برای ثبت شرکت وکیل خودمان باشیم
  • 0نظر
  • 1458

 

موسسه حقوقی فکر برتر با هدف راهنمایی دقیق متقاضیان در امور ثبتی اعم از ثبت شرکت و ثبت برند ، همواره در تلاش برای ارائه اطلاعات شفاف و بی طرفانه می باشد.

کتاب قانون تجارت مرجع مکتوب وکلا و کارشناسان حقوقی در پروندهای ثبت شرکت ، ثبت برند و سایر خدمات اداری مرتبط می باشد.
برای آشنایی با قانون تجارت و فوانین امور ثبتی اعم از ثبت شرکت باید قوانین مرتبط با امور ثبتی خودتان را در کتاب قانون تجارت مطالعه کنید و در صورت نیاز حتما از مشاوره تخصصی بهره بگیرید تا در تفسیر ماده های قانون دچار اشتباه نشوید.

تقریبا تمامی مراحل امور ثبتی اعم از ثبت شرکت و ثبت برند  توسط سامانه اینترنتی اداره ثبت شرکتها قابل انجام است.
موسسه حقوقی فکر برتر با در نظر داشتن این موضوع که در سالهای اخیر امور ثبتی دچار تحولی اساسی گردید، به طوری که اموری چون ثبت شرکت و سایر خدمات اداری مرتبط نیاز به مراجعه حضوری نداشته باشد در این صورت انجام کلیه این مراحل با دقت توسط خود متقاضی در سامانه اینترنتی اداره ثبت شرکتها نیز امکان پذیر است.
با مراجعه به سامانه اینترنتی اداره ثبت شرکتها می توانید با راهنمایی های درج شده و توضیحات موجود اظهار نامه مربوط به ثبت شرکت و ثبت برند و... تنظیم نمایید و اطلاعات کامل درباره مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت و دیگر خدمات اداری مرتبط کسب نمایید.

توصیه موسسه حقوقی فکر برتر به متقاضیان ثبت شرکت

اجرای کلیه امور ثبتی از قبیل ثبت شرکت ، ثبت تغییرات شرکت ها و موسسات ، ثبت برند و سایر خدمات ثبتی امر بسیار ساده ای است اما نحوه تکمیل مدارک با توجه به اینکه مسئولیت ، حقوق و تکالیف حقوقی بیشماری برای صاحبان سهام و صاحبان برند و طرح های صنعتی ایجاد می کند ، نیاز به تخصص کافی دارد. لذا اکیدا توصیه می گردد که بدون مشاوره با متخصصین واجد شرایط رأسا هیچگونه اقدامی صورت نگیرد.
 

ارسال نظر