ثبت برند پدر خوب در فکر برتر
  • 0نظر
  • 1577


مهمترین نکته که توانایی موسسه حقوقی فکر برتر را  در ثبت برند پدر خوب نشان می دهد نام تجاری این فست فود زنجیره ای می باشد و رضایت شهرام فخار از انجام تمام  امور ثبتی خود در فکر برتر، که این امر در همکاری مجدد ایشان  برای ثبت برند شلتوک مشهود است.

فکر برتر وجه تمایز ما با تمام شرکت های ثبتی در ایران

در حقیقت این فکر برتر است که توانایی ما را برای انتخاب امور ثبتی تضمین می کند. ما با تکیه بر همین شعار است که به شما در رسیدن به ایده ها ی نو و جذاب مشاوره می دهیم. البته با سابقه کاری خود همچنان این موضوع را عملا نشان داده ایم . ثبت برند پدر خوب تنها یکی از نمونه های موفق ثبتی موسسه حقوقی فکر برتر می باشد.

 

چرا ثبت فکر برتر برند پدر خوب را جزو پرونده های شاخص خود میداند

تمام متقاضیان آگاه به امور ثبت برند بخوبی می دانند که چه استانداردهایی را در انتخاب نام و علائم تجاری باید در نظر داشته باشند . 

  1. انتخاب نامی که جزء واژه های عام نباشد                                               
  2. انتخاب واژه های توصیف کننده در اسم برند مثل زیبا، بزرگ                         
  3. استفاده از واژه های فریب دهنده که مصرف کننده را نسبت به ماهیت، کیفیت و یا مبدأ ساخت، تولید و عرضه محصول گمراه نمایند.
  4. نمونه نام تجاری با  نظم عمومی و موازین شرعی مغایرت داشته باشد.
  5. پرچم ها، نشانهای سلطنتی، علائم رسمی دولتها و نشان کشورها و سازمانهای بین المللی، انتخاب علائمی که نمونه ای از آنها به دفتر بین المللی سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO) اعلام شده است برای مثال پرچم ها ، نشان های سلطنتی و...
  6. کپی کردن یا بصورت گمراه کننده ای شبیه به علامت یا ترجمه یک نمونه نام تجاری که برای همان کالا یا خدمات در ایران ثبت برند شده باشد.

اما پدر خوب دقیقا نام تجاری است که قابل ثبت نبود !!!

  1. پدر واژه ای عام و تکراری است
  2. خوب یک صفت محسوب می شود

اما شهرام فخار با نام پدر خوب تقریبا 10 سال کار کرده بود که تصمیم به ثبت برند خود گرفت و با رد شدن این نام تجاری متحمل خسارات مادی (هزینه تبلیغات) و معنوی (اسمی که حالا دیگر بین مشتریان معروف شده بود) بسیار زیادی می شد.
 

موسسه حقوقی فکر برتر بخاطر تعهد و وجدان کاری خود نمی تواند براحتی رد تقاضای چنین برندهایی را بپذیرد . هیچ ثبت شرکتی نمی تواند تضمین کند که چنین پرونده هایی را با موفقیت به سرانجام برساند اما فکر برتر تلاش می کند با شفافیت در هزینه ثبت برند و شفافیت زمان ثبت برند شمارا تا حد امکان یاری نماید.

ارسال نظر