راهنمای ثبت شرکت
  • 0نظر
  • 3490


گام اول تایید نام است که شما  می توانید با بهره گیری از مشاوره حرفه ای  و رایگان در تعیین نام شرکت بصورت استاندارد این مرحله را با سهولت و سرعت طی کنید گام بعدی ارائه مدارک دقیق و کامل برای ارسال به اداره ثبت شرکتها می باشد که تحت بررسی کارشناسان اداره ثبت قرار می گیرد در صورت تایید نهایی اطلاعات شرکت برای چاپ روزنامه رسمی ارسال می شود. موسسه حقوقی ثبت فکر برتر با تجربیات بیشمار خود، شما را در سرعت و سهولت امر ثبت شرکت یاری می نماید. 
 

قوانین ثبت شرکتها

  1. تمام افراد حقیقی و حقوقی می توانند در ایران به ثبت شرکت اقدام نمایند که البته این افراد می توانند خارجی یا ایرانی باشند.
  2. اگر فردی دارای سو پیشینه باشد مانعی برای ثبت شرکت سر راه خود نمی بیند اما این فرد نمی تواند بعد از ثبت شرکت در میان اعضای هیئت مدیره، مدیر عامل و یا بازرس باشد.
  3. افراد غیر ایرانی می توانند به راحتی بدون شریک ایرانی در ایران شرکت ثبت کنند و مالکیت صد در صدی این شرکت را بر عهده بگیرند.
  4. اگر چند شرکت بخواهند با هم شرکتی مستقل احداث کنند می توانند این کار را بدون وجود اشخاص حقیقی انجام دهند
  5. به منظور ایجاد اشتغال سعی شده این روند در ایران بسیار راحت طی شود.

مراحل ثبت شرکت با فکربرتر

شما با سه گام اصلی می توانید ثبت شرکت خود را با موفقیت به سرانجام برسانید 

  1. تایید نام شرکت : زمانی که از نظر قانونی باید صرف شود تا شما بتوانید شرکت خود را به ثبت برسانید حداقل دو روز می باشد نکته قابل توجه آن است که برای جلوگیری از اتلاف وقت در ثبت شرکت باید از مشاوره تخصصی در انتخاب نام استفاده کنید تا در هنگام تایید نام شرکت به اخظار نخورید.
  2. ارسال مدارک بصورت دقیق و کامل برای ثبت شرکت : مدارک دقیق و کامل با نظارت وکیل به اداره ثبت شرکتها ارسال می شود که تحت بررسی کارشناسان اداره ثبت قرار می گیرد در صورت تایید نهایی اطلاعات شرکت برای چاپ روزنامه رسمی ارسال می شود
  3. چاپ روزنامه رسمی : در صورت تایید نهایی اطلاعات شرکت برای چاپ روزنامه رسمی ارسال می شود.

 

ارسال نظر