عواقب مخاطره آمیز اقدام مستقیم شرکت برای اخذ رتبه
 • 0نظر
 • 891

 

موسسه حقوقی فکر برتر با هدف راهنمایی دقیق متقاضیان در امور ثبتی اعم از ثبت شرکت و ثبت برند ، همواره در تلاش برای ارائه اطلاعات شفاف و بی طرفانه می باشد.

پرونده های رتبه بندی در زمینه اخذ رتبه پیمانکاری یا اخذ رتبه مهندسین مشاور در زمره ی پرونده های بسیار پیچیده  قرار می گیرد. نکته مهم در پرونده های اخذ رتبه شرکت ها این است که در اکثر موارد نتیجه پرونده اخذ رتبه قابل پیش بینی نیست. 


سه باور نادرست متقاضیان اخذ رتبه شرکت

 

باور نادرست اول : فریب روند ساده اخذ رتبه را نخورید

روند کلی تمام پرونده های اخذ رتبه شرکت به شرح ذیل می باشد.

 1. تهیه مدارک لازم جهت اخذ رتبه پیمانکاری یا اخذ رتبه مهندسین مشاور  که البته نسبت به رشته و نوع رتبه این مدارک متفاوت است
 2. ثبت اطلاعات در سایت رتبه بندی شرکتها
 3. صدور کارتکس
 4. چهار مرحله بررسی توسط کارشناس
 5. تایید و انتساب رتبه

نکته : موسسه حقوقی فکر برتر در واقع شما را در تهیه مدارک لازم جهت اخذ رتبه یاری نموده و ویژگیهای مثبت شرکت را بدرستی شناسایی می کند تا به شما در تنظیم مدارک مستند دال بر تایید این ویژگی ها کمک  کند.

باور نادرست دوم : بعد از سپردن پرونده به موسسه حقوقی به دنبال معجزه نباشید

موسسه حقوقی فکر برتر از سال تاسیس خود تا کنون بخوبی نشان داده که تلاش می کند تا پرونده شما را با بکارگیری وکلای زبده و با تجربه، با موققیت به پایان برساند. این امر در هزاران پرونده اخذ رتبه که با موفقیت به پایان رسیده است مشهود بوده و هست. اما نقش متقاضی در موفقیت پرونده بسیار موثر است شما باید نهایت همکاری را با موسسه حقوقی خود داشته باشید. به علت تغییر زود به زود معیار معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری انتظار تایید نشدن صلاحیت شرکت را برای اخذ رتبه داشته باشید مواردی هم بوده که به متقاضی یک رتبه پایین تر از رتبه درخواستی انتساب داده شده است.

باور نادرست سوم : مستقیم برای اخذ رتبه 1 اقدام نکنید

باید بدانید که تعداد شرکت های پیمانکاری که دارای رتبه یک می باشند در ایران انگشت شمار هستند، این موضوع بیانگر قوانین پیچیده و شرایط سخت برای اخذ رتبه پیمانکاری یا اخذ رتیه مهندسین مشاور است.
درباره این نوع پرونده ها متقاضیان اخذ رتبه باید مطلع باشند که هیچ موسسه حقوقی نمی تواند تضمین کند حتما پرونده را به نتیجه ایده ال می رساند. موفقیت پرونده اخذ رتبه شرکت  فقط به تامین معیارهای معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و تجربه و دانش وکیل شما بستگی دارد.

 

راهکار پیشنهادی موسسه حقوقی فکر برتر

 1. متقاضیان محترم باید با کسب اطلاعات دقیق و قابل استناد و همچنین با بهره گیری از مشاوره تخصصی توان شرکت خود را محک بزنند.
 2. مطابق با توان شرکت برای اخذ رتبه ای که شانس موفقیت بیشتری دارد، اقدام  نمایند.
 3. از تمام نقاط قوت شرکت برای اخذ رتبه استفاده کنند.

در این صورت فکر برتر موفقیت در پرونده اخذ رتبه شرکت متقاضی را تضمین می کند و شما را در جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه یاری می دهد. به عبارتی شرکت ها سریعتر به مقصود خود در جهت گرفتن پروژه های بزرگ و پرسود می رسند. 

تمام امور ثبتی شما اعم از ثبت شرکت  ، ثبت برند در موسسه حقوقی فکر برتر به صورت کاملا تخصصی و در سریع ترین زمان ممکن انجام می گردد، برای کسب مشاوره رایگان و تخصصی در زمینه اخذ رتبه مهندسین مشاور و اخذ رتبه پیمانکاری می توانید در ساعات اداری با کارشناسان حقوقی ثبت فکر برتر تماس حاصل فرمایید. تلفن تماس : 02142143

ارسال نظر