همه چیز درباره ثبت برند
 • 0نظر
 • 1695

 

مهمترین دغدغه متقاضی برای ثبت برند شفافیت دراعلام هزینه ثبت برند و شفافیت در اعلام زمان ثبت برند می باشد هدف از نوشتن این مقاله راهنمایی دقیق متقاضی درباره مشکلات مذکور می باشد. موسسه حقوقی فکر برتر با راهنمایی دقیق متقاضیان در امور ثبتی اعم از ثبت شرکت و ثبت برند ، همواره در تلاش برای ارائه اطلاعات شفاف و بی طرفانه می باشد.

 

زمان ثبت برند

زمان ثبت برند تقریبا قابل پیش بینی نیست اما به چند عامل مهم که بشرح ذیل می باشد بستگی دارد:

 1. میزان پیگیری و سرعت عمل وکیل پرونده ثبت برند 
 2.  ترافیک کاری کارشناسان ثبت برند در اداره ثبت شرکتها
 3. پرونده ثبت برند اخطار نخورد

نکته: هیچ اداره ثبتی نمی تواند به شما زمان ثبت برند را دقیفا اعلام نماید اما به هرحال استاندارد زمانی که از سوی اداره ثبت شرکتها برای زمان ثبت برند در نظر گرفته شده است بین 2 تا 4 ماه می باشد. البته این زمان در صورتی طی می شود که ثبت برند با رد تقاضا مواجه نشود چون در آن صورت باید مراحل اعتراض به رد تقاضا نیز طی شود که طبعا نیازمند صرف وقت و هزینه بیشتری برای ثبت برند می باشد.

 

هزینه ثبت برند

محاسبه هزینه ثبت برند بر اساس مواردی است که از سوی اداره ثبت شرکت ها اعلام می شود . موارد موثر در هزینه ثبت برند به شرح ذیل می باشد.

 1. تعیین طبقه کالا و خدمات  در ثبت برند: در کل 44 طبقه  کالا و خدمات وجود دارد که هزینه ثبت برند برای یک طبقه از کالا ، مثلا فقط طبقه مواد غذایی با هزینه ثبت برند برای چند طبقه از کالا و متفاوت می باشد.
 2.  هزینه ثبت برند بسته به نوع متقاضی (حقیقی یا حقوقی) متفاوت است.
 3. هزینه ثابت واریزی به اداره ثبت شرکتها
 4. حق والوکاله 
 5. هزینه روزنامه رسمی
 6. پرونده ثبت برند اخطار نخورد


در حالت معمول  هزینه ثبت برند در موسسه حقوقی فکر برتر  900000 تومان می باشد.
 

پیشنهاد فکربرتر برای کاهش هزینه ثبت برند

 اولین و اساسی ترین گام  مشاوره تخصصی گرفتن در زمینه  انتخاب نام برند می باشد برای  اینکه با رد تقاضای ثبت برند مواجه نشوید. 
درصورتی که شما با رد تقاضا مواجه شوید مطمئنا دچار اتلاف وقت و هزینه خواهید شد. 

تمام امور ثبتی شما اعم از ثبت شرکت  ، ثبت برند در موسسه حقوقی فکر برتر به صورت کاملا تخصصی و در سریع ترین زمان ممکن انجام می گردد،برای کسب مشاوره رایگان و تخصصی در زمینه ثبت برند می توانید در ساعات اداری با کارشناسان حقوقی ثبت فکر برتر تماس حاصل فرمایید. تلفن تماس : 02142143

 

 

ارسال نظر