در این مقاله قصد داریم که به شما راهنمای ثبت شرکت به صورت آنلاین از طریق سامانه فکر برتر را شرح دهیم . لازم به ذکر است که این سامانه با همکاری شرکت نرم افزاری صنوبر و تیم حقوقی موسسه فکر برتر از سال ۱۳۹۴ پیاده سازی شده و تا بحال درون این سامانه صدها مورد ثبت شرکت و تنظیم صورتجلسه به صورت آنلاین انجام شده است .

سامانه هوشمند تنظیم صورتجلسه منطبق بر قانون تجارت و آخرین بخشنامه ها ی اداره کل ثبت شرکتهای کشور و هدف سهولت در امور ثبتی برا متقاضیان تولید و راه اندازی شده است. تا ابزاری کارآمد و راه گشا برای وکلا ، حقوقدانان ، موسسات حقوقی ، کارشناسان و سایر شرکتها و موسسات باشد .

راهنمای ثبت شرکت به صورت آنلاین

قدم اول : پس از ورود به وب سایت فکر برتر از طریق منوی اصلی در بالای صفحه قسمت خدمات آنلاین و زیر مجموعه آن گزینه ثبت شرکت آنلاین را انتخاب کنید .

قدم دوم : پس از کلیک بروی گزینه ” ثبت شرکت آنلاین ” وارد سامانه هوشمند تنظیم صورتجلسات می شوید . در این بخش در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید کافیست بروی ” ورود به سامانه ” کلیک کنید و پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور و کد امنیتی وارد سامانه خود شوید . اما اگر برای اولین بار وارد این سامانه شده اید باید حتما بروی ” ثبت نام در سامانه ” کلیک کنید . پس از وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره همراه به همراه کد تصویری بروی گزینه ثبت نام در سامانه کلیک کنید تا به عضویت این سامانه در بیایید .

نکته مهم : در وارد کردن شماره موبایل دقت لازم را انجام دهید لازم به ذکر است رمز و نام کاربری برای شما پیامک می شود.

قدم سوم : پس از انجام مراحل ثبت نام در سامانه هوشمند تنظیم صورتجلسات شما براحتی می توانید ثبت شرکت با مسئولیت محدود یا ثبت شرکت سهامی خاص را انجام دهید.

برای اینکار کافیست بروی گزینه ” تاسیس ” در سمت راست صفحه کلیک کنید . در مرحله بعدی نوع شرکتی را که میخواهید تاسیس کنید را مشخص می کنید . ثبت شرکت با مسئولیت محدود و یا ثبت شرکت سهامی خاص . در نهایت

قدم چهارم : در این قسمت شما باید سرمایه شرکت را تعیین کنید .حداقل سرمایه در ثبت شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود ۱۰۰ هزار تومان می باشد ، جهت اخذ مشاره تخصصی تر در زمینه تعیین سرمایه شرکت می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی فکر برتر تماس بگیرید . پس از وارد کردن سرمایه شرکت بروی دکمه گام بعدی در پایین صفحه کلیک کنید .

قدم پنجم : در این قسمت لیست شرکای شرکت خود را وارد کنید بعد از هر بار پر کردن فیلدهای مربوطه البته روی ” دکمه بنفش رنگ گزینه افزودن ” کلیک نمائید تا اطلاعات فرد شریک ثبت شود . سپس برای ثبت اطلاعات شرکای بعدی دقیقا عین این مراحل تکرار می شوید .

نکته : در بخش سهم الشرکه به درصد ، این قسمت به صورت اختیاری می باشد و بیشتر برای زمانی استفاده می شود که شما نوع شرکت ثبتی خود را سهامی خاص ایجاد کرده باشید .